O Aquality

Marka Aquality powstała z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Dajemy Ci możliwość stworzenia swojej wymarzonej kabiny prysznicowej, takiej która nie tylko co do milimetra wpiszę się w Twoją przestrzeń, ale także będzie wyglądała dokładnie tak jak chcesz!

Wybierz kształt i kolor jaki preferujesz, następnie wpisz pożądane wymiary, dobierz uchwyt a na koniec spersonalizuj. Dzięki naszemu konfiguratorowi stworzysz całkowicie wyjątkową i niepowtarzalną kabinę prysznicową. Obiecujemy, że Twój prysznic będzie jedyny w swoim rodzaju!

Skonfiguruj swój
wymarzony prysznic
Zaczynamy
Jakość materiałów

Nasze kabiny powstają na indywidualne zamówienie w jednym z naszych zakładów w Polsce, dlatego zwracamy szczególną uwagę na każdy detal podczas ich produkcji. Wszystkie kabiny Aquality posiadają szyby o grubości 6/8 mm oraz wysokości 2 metrów. Metalowe rolki oraz uchwyty sprawiają, że całość jest niezwykle stabilna i wytrzymała.

 

Proces

  1. Szybko i wygodnie tworzysz swoją wymarzoną kabinę za pomocą naszego konfiguratora.
  2. Po otrzymaniu Twojego zamówienia, przechodzimy do produkcji, a Ty jesteś regularnie informowany o statusie Twojego zamówienia.
  3. Kurier, całkowicie za darmo dostarcza Ci zamówiony prysznic.
  4. Możesz cieszyć się swoją kabiną Aquality uszytą przez nas na wymiar!
Poznaj opinie
naszych klientów
Anna
Myślałam, że jestem w beznadziejnej sytuacji. 80 cm za mało, niewygodnie, 90 cm się nie zmieści. Uratowaliście moją łazienkę. Dzięki Wam mam swoją wymarzoną kabinę, taką, która pasuje do mojej łazienki i taką, która spełnia wszystkie moje oczekiwania estetyczne. Żadnych ustępstw i żadnych gotowych projektów. Mam nadzieję, że będzie mi długo służyć, ale jak przestanie, to wrócę po kolejną. Dziękuję.
Artur
Świetny pomysł z tymi personalizowanymi kabinami. Gotowe modele zazwyczaj mają czegoś za dużo albo za mało, a tutaj pełna dowolność. Muszę pochwalić sam proces konfiguracji, bo był wyjątkowo przystępny dla laika, który niewiele wie o kabinach prysznicowych. Cieszę się, że tu trafiłem i będę polecał znajomym z całego serca.
Maciej
Tak profesjonalnej obsługi się nie spodziewałem. Zadzwoniłem na infolinię z pytaniem z serii „oczywiste, ale wolę się upewnić” i przemiły Pan rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Kabina przyjechała dokładnie taka, jaką sobie skonfigurowałem, czuję się prawie jakbym sam ją zrobił. Wpasowała się idealnie do mojej łazienki, dzięki czemu zmieściła się w niej jeszcze pralka. A już myślałem, że pozostanie mi wstawienie jej do kuchni… i najważniejsze: żona zadowolona.
Sandra
Zamówiłam kabinę o niestandardowym wymiarze, która okazała się rozwiązaniem na brak miejsca. Teraz mam pełną swobodę poruszania się po własnej łazience i nie musiałam rezygnować z niczego, co sobie do niej wymarzyłam. Muszę zaznaczyć, że kabina poza tym, że jest piękna, to wygląda na bardzo solidną i starannie wykonaną, cieszę się, że wyprodukowano ją w Polsce.